X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

İade Sözleşmesi

Anasayfaİade Sözleşmesi

ÜRÜN İADE SÖZLEŞMESİ

Elektronik ortam üzerinde hizmet veren olarak faaliyet gösteren “Netlive” / “Netlive Telekomünikasyon İnternet Bilişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.” İle kendisinden hizmet alan, sipariş veren, destek alan ve tüm faaliyetlerini hizmet veren tarafından sağlatan kişi sözleşmenin devamında “Hizmet Alan ve MÜŞTERİ” sıfatları ile anılacaktır.

1- SÖZLEŞMENİN KONUSU

İş bu sözleşmenin içeriği, hizmet alan müşterinin satın alım yapmış olduğu ürünlerin kullanımına son vermesi, iptali ve iadesine ilişkin başvurusudur.

2- SÖZLEŞMENİN GEÇERLİLİK SÜRESİ

Netlive sağlamış olduğu hizmetlerde 3 iş günü içerisinde iade imkânı sunmaktadır. Ürün alım tarihi üzerinden maksimum 3 gün geçmesi gerekmektedir. Süresi geçen ürün alımları için iade sözleşmesinden yararlanılamamaktadır.

3- İADENİN GEÇERSİZ OLDUĞU HİZMETLER

  • ALAN ADI ( DOMAİN )
  • SSL SERTİFİKASI
  • WEB TASARIM & YAZILIM
  • PANEL LİSANSLARI
  • EKLENENEN BAKİYE
  • SANAL SUNUCU
  • FİZİKSEL SUNUCU
  • SUNUCU BARINDIRMA

Yukarıda yer alan ürün ve hizmet ve unsurlar için Netlive tarafından iade edilebilirlik kapsamı dışında olduğu beyan edilmiştir.

Ürün ve hizmet alımı için sistem üzerine yükleme yapılan bakiye ya da iade biçiminin bakiye olarak belirten MÜŞTERİ, Netlive üzerinden nakit olarak geri çevirmesini talep edememektedir.

Bakiye, MÜŞTERİNİN firma üzerinden alışveriş yapacağını taahhüt etmesi ve ön ödeme olarak Netlive kayıtlarına geçmektedir.

4- İADENİN GEÇERLİ OLDUĞU HİZMETLER

  • HOSTİNG
  • RESELLER

4.1- İADENİN GEÇERLİ OLDUĞU UNSURLARA İSTİNADEN KOŞUL KAVRAMI MADDESİ

Netlive teknik destek servisi dışında kalan unsurların MÜŞTERİ tarafından Netlive’a yaptıramaması üzerine vazgeçerek iade almaya çalışması, keyfi olarak vazgeçmesi, programının ilk etapta çalışarak sonraki etaplarda çalışmaması ve kendine ait unsurların hizmetinin sonlandırılması. Bu tarz başvurular iadenin geçersizleşmesine sebep olmaktadır.

4.2- İADENİN GEÇERLİ OLDUĞU DİĞER UNSURLARIN İADE BİÇİMLERİ

Netlive sağlamış olduğu Web hosting, Reseller hizmetlerin'de 3 iş günü içerisinde iade imkânı sunmaktadır. Ürün alım tarihi üzerinden maksimum 3 gün geçmesi gerekmektedir. Süresi geçen ürün alımları için iade sözleşmesinden yararlanılamamaktadır.

ÜRÜN İADE SÖZLEŞMESİ MÜŞTERİ TARAFINDAN ÜRÜN SATIN ALIMI SIRASINDA OKUMUŞ OLDUĞU HİZMET SÖZLEŞMESİ İÇERİĞİNİ ONAYLAMASI İLE YÜRÜRLÜLÜĞE GİRMİŞ VE MÜŞTERİ TARAFINDAN KABUL EDİLDİĞİ BEYAN EDİLMİŞTİR.


Top